Yorgan Battaniye Yıkama

Yün yorgan yıkama, elyaf yorgan yıkama, kalın battaniye temizliği, etli battaniye yıkama, polar battaniye yıkama, çift kişilik battaniye temizliği, tek kişilik battaniye yıkama, orhanlı, tepeören, samandıra, yakacık, viaport, ortadağ, dolayoba, yayalar, aydos, Abdurrahmangazi mahallesi, adil mahallesi, ahmet yesevi mahallesi, akşemsettin mahallesi, battalgazi mahallesi, fatih mahallesi, hamidiye mahallesi, hasanpaşa mahallesi, mecidiye mahallesi, mehmet akif mahallesi, mimar sinan mahallesi, necip fazıl mahallesi, orhangazi mahallesi, turgut reis mahallesi, sultanbeyli, ferhatpaşa, başıbüyük, kadosan, gülsuyu, alemdağ, çekmeköy, temizlik, temizlik zamanı, akfırat, paşaköy, yenidoğan, velibaba, uydukent

Medtem Temizlik, yatak, battaniye ve yorganlarınızı evinizden alıyor, gerekli yıkma ve temizliğini yaptıktan donra evinize teslim ediyor. Ödemenizi teslimatta ister nakit ister kredi kartı ile ödeyebiliyorsunuz...

Yün yorgan, elyaf yorgan, kalın battaniye, etli battaniye, polar battaniye, çift kişilik battaniye, tek kişilik battaniye yıkama, temizleme hizmetlerini sunmaktayız.

İstanbul Anadolu yakasında tüm ilçe semtlere ücretsiz servis hizmetlerimiz vardır.

Uygun fiyat, hijyenik ortamda yıkama ve temizlik, temizlikte kullanılan çevre ve insan sağlığı ile dost ve ilgili bakanlıklarca onaylı temizlik kimyasal ve deterjanları , koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile yatak yorgan battaniye yıkama hizmetleri vermekteyiz.

Yorgan battaniye Yıkama

Evlerinizde kullandığınız her türlü yorgan ve battaniye çeşitlerini; evlerinizden alıyoruz. Önce olan lekelere müdahale ediyoruz. Makinalar yardımıyla yıkanan battaniyeleri hava sirkülasyonu sağlanan özel kapalı mekan kurutma odalarımızda kuruttuktan sonra nem alma odalarımızda tamamen nemden arındırıp son kontrollerini yaparak ambalajlayarak evinize teslim ediyoruz.

Yorgan ve battaniyelerinizin temizliği, konusunda uzman personel ve teknoljinin son ürünü özel makinalarda yapılmaktadır.

Yorgan ve battaniyelerinizin yıkanmasında uygun olmayan deterjanlar kullanıldığında hem yorgan ve battaniyenizin ömrü kısalmakta hemde bakteri oluşumlarına neden olarak sağlığınız açısından risk oluşturmaktadır.

Halı yıkama fabrikamızda yorgan ve battaniye yıkama işlemleri tek tek yapılmaktadır ve asla iki farklı müşterimize ait Yorgan ve battaniye aynı anda yıkanmamaktadır.