Medtem Halı ve koltuk Yıkama Fabrikası

Halı Yıkamak Bizim İşimiz...

Koltuk Yıkama

Halı Yıkama Fabrikası

Koltuklarınız profesyonel personel ve ekipmanlar ile özel olarak yapılan kimyasallar ile yıkanır. Kullanılan temizlik malzemeleri ve kimyasallar bakteri oluşumunu engeller. Bu kimyasal ve temizlik malzemeleri çevreye ve insan sağlığına zarar vermez.

Öncelikle koltuklarınız ve çekyatlarınız vakum gücü yüksek makinalarda vakumlanarak tozlarından arındırılmaktadır. Koltuğun kumaşı incelenerek , koltuk yıkama kumaşın yapısına göre yıkama şampuanı seçilir. Bundan sonraki bölümde yıkama işlemi başlar. Öncelikle koltuğa özel karışımlı su püskürtülür. Tamamıyla ıslatılan koltuk yıkamadan önce bir süre bekletilir. Beklenen bu sürede kirlerin ve lekelerin büyük bir kısmı karışımlı özel temizlik malzemeleri sayesinde temizlenir.

Eğer halen çıkmamış zorlu lekeler var ise, bir sonraki işlemimiz bu lekelerle ilgilidir. Lekenin cinsine göre özel leke çıkartıcı seçilir ve koltuk kumaşına leke çıkarma işlemi uygulanır.

Bir süre bekledikten sonra kumaşa zarar vermeyecek hassaslıktaki fırçalar yardımı ile sorunlu bölge fırçalanarak lekeden arınması sağlanır. Daha sonra koltuktaki bütün kumaş yüzey püskürtme ve emme sistemi ile yıkanarak hijyenik hale gelmesi sağlanır.

Yıkama işlemi sonlanan koltuğun veya çekyatların son kontrolleri yapılır ve bulunduğu ortam mutlaka havalandırılır.