Kilim Yıkama

halı yıkama, halı yıkamacı, halı yıkama fabrikası, kilim yıkama, halı kilim yıkama,  yerinde halı yıkama, anadolu yakası halı yıkama, halı yıkama sultanbeyli, istanbul halı yıkama fabrikası, halı yıkama anadolu yakası, halı yıkama sultanbeyli, halı yıkama sancaktepe, halı yıkama pendik, halı yıkama kurtköy, ucuz halı yıkama fiyatları istanbul, Profesyonel Halı Yıkama

Evlerinizin vazgeçilmezi olan kilimlerinizi, Sağlık bakanlığı onaylı anti bakteriyel, Halı Şampuanı, Halı Leke Çıkarıcı, Halı Parfümü ve son teknoloji yıkama, kurutma ve toz alma makinalarında yıkanarak özel ambalajı içeriside müşterilerimize teslim ediyoruz.

Halı Yıkama Fabrikası, hijyenik bir ortamı olan halı yıkama fabrikamız için geliştirilmiş toz alma, tam otomatik halı yıkama ve halı sıkma makineleri bulunan bir halı yıkama fabrikasıdır. Tesisimizde hijyen ve sağlıklı bir yıkama için son teknoloji makina ve ekipmanlar kullanılmaktadır.

Medtem Halı Koltuk Yıkama, ürünlerinizin teslimatında nakit ve kredi kartı ödeme seçenekleri, İstanbul Anadolu yakasının tamamına ücretsiz servis hizmetleri ile kilimlerinizi kapınızdan alıyor ve kapınıza teslim ediyor.

Zor leke ve kirler için özel temizlik sistemleri ile temizliği yapılan kilimleriniz kurutma odalarımızda güneş ışığı görmeden özel olarak kurutulmaktadır.

Overlok hizmetlerimiz ile yıpranmış, dokusu bozulmuş kilimleriniz temizliğinin yanında bakım ve tamiratları yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilmektedir.

Klimleriniz son sistem teknolojik makinalarda yıkanır. Boru sistemli santrifüj makinalarda zarar görmeden katlanmadan yıkanır. Temizlik kontrolü yapılarak paketlenir ve evinize ücretsiz servis hizmetimiz ile gönderilir..

Halı Yıkama

İstanbul Anadolu Yakasının tamamına ücretsiz servis hiametlerimiz vardır.