Hakkımızda

halı yıkama, halı yıkamacı, koltuk yıkama, halı yıkama fabrikası, kilim yıkama, halı kilim yıkama, overlok, yorgan battaniye yıkama, yerinde halı yıkama, halı yıkama fabrikası, anadolu yakası halı yıkama, halı yıkamacı, halı yıkama sultanbeyli, istanbul halı yıkama fabrikası, halı yıkama anadolu yakası, halı yıkama sultanbeyli, halı yıkama sancaktepe, halı yıkama pendik, halı yıkama kurtköy, ucuz halı yıkama fiyatları istanbul, orhanlı, tepeören, samandıra, yakacık, viaport, ortadağ, dolayoba, yayalar, aydos, Abdurrahmangazi mahallesi, adil mahallesi, ahmet yesevi mahallesi, akşemsettin mahallesi, battalgazi mahallesi, fatih mahallesi, hamidiye mahallesi, hasanpaşa mahallesi, mecidiye mahallesi, mehmet akif mahallesi, mimar sinan mahallesi, necip fazıl mahallesi, orhangazi mahallesi, turgut reis mahallesi, sultanbeyli, ferhatpaşa, başıbüyük, kadosan, gülsuyu, alemdağ, çekmeköy, temizlik, temizlik zamanı, akfırat, paşaköy, yenidoğan, velibaba, uydukent

Halı, Kilim, koltuk, yatak, store perde, battaniye ve yorganlarınızı ücretsiz servis hizmetimiz ile evlerinizden alınıp, gerekli temizlik ve overlok işleri yapıldıktan sonra evlerinize teslim edilmektedir.

Halı, kilim, koltuk, battaniye ve yorganlarınızı tamamen hijyen ortamlarda, çevreye ve malınıza zarar vermeyen temizlik kimyasalları, halı yıkama şampuanları ve sabunları kulanılarak el değmeden temizlenmekte ve özel ambalajları ile kapınıza teslim edilmektedir.

Medtem Halı Koltuk Yıkama, ürünlerinizin teslimatında nakit ve kredi kartı ödeme seçenekleri, İstanbul Anadolu yakasının tamamına ücretsiz servis hizmetleri ile halılarınız kapınızdan alıyor ve kapınıza teslim ediyor.

Zor leke ve kirler için özel temizlik sistemleri ile temizliği yapılan halılarınız kurutma odalarımızda güneş ışığı görmeden özel olarak kurutulmaktadır.

Overlok hizmetlerimiz ile yıpranmış, dokusu bozulmuş halı ve kilimleriniz temizliğinin yanında bakım ve tamiratları yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilmektedir.

Ekonomik fiyatlandırma, hijyenik ortamda hizmet, hızlı halı yıkama, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışan halı yıkama fabrikamız yakın gelecekte sektörün lider firmalarından bir olmak amacındadır.

Yerinde Koltuk Yıkama

Çekyat, koltuk takımı, berjer ve kanepeleriniz evinizde buharlı tam hijyen sağlayan yıkama makinaları ilk günkü gibi temiz olmaktadır. Yerinde yıkama hizmetlerimizden biride duvardan duvara halılarınızı yerinde kaldırmadan yıkayıp kuruluyoruz.

Halı Yıkama

İstanbul Anadolu Yakasının tamamına ücretsiz servis hiametlerimiz vardır.